Audiobook "Bajkowe sposoby na dziecięce słabostki. Bajki pomagajki dla dzieci młodszych i starszych"

Miło nam poinformować, że ukazał się audiobook, wydany przez Urząd Miasta i Gminy w Skawinie poprzez Centrum Wspierania Rodziny i Bibliotekę Pedagogiczną w Skawinie.

Zamysł wydania przez Urząd Miasta i Gminy poprzez Centrum Wspierania Rodziny oraz Bibliotekę Pedagogiczną w Skawinie bajek profilaktycznych to kontynuacja zapoczątkowanej przed dwoma laty serii, w ramach której ukazały się następujące publikacje: "Bajkowa niania. Bajki pomagajki dla najmłodszych" oraz "Magiczne bajki na dziecięce smutki. Bajki pomagajki dla nieco starszych dzieci."

Intencją pomysłodawców oraz autorów niniejszego zbiorku, wydanego nakładem Urzędu Miasta i Gminy Skawina w ramach Skawińskich Dni Profilaktyki „Bądź bliżej dziecka, uchronisz je od uzależnień”, było stworzenie poglądowych, praktycznych pomocy do wykorzystania przez rodziców, dziadków, wychowawców w rozwiązywaniu najczęstszych dziecięcych problemów. 

Teksty zawarte w audiobooku zostały napisane przez biblioterapeutów - nauczycieli - praktyków, a czytają je znakomici artyści: Lidia Jazgar oraz Jerzy Trela, co gwarantuje najwyższy poziom materiału.

Posłuchaj bajek!