bitcoin kaufen deutschland 2018

Dzieci bajki ilustrują

W Gminie Skawina od bardzo wielu lat wdraża się systematycznie szereg, różnorodnych działań profilaktycznych skierowanych do społeczności lokalnej, a od prawie 10 lat krzewi wśród  nauczycieli, rodziców i dzieci ideę bajko-  i biblioterapii. 

Nastolatkiem być...

Miło nam poinformować, że w maju br. ukazał się zbiór opowiadań profilaktycznych Nastolatkiem być… wydany przez Urząd Miasta i Gminy w Skawinie poprzez Centrum Wspierania Rodziny i Bibliotekę Pedagogiczną w Skawinie.

Audiobook "Bajkowe sposoby na dziecięce słabostki. Bajki pomagajki dla dzieci młodszych i starszych"

Miło nam poinformować, że ukazał się audiobook, wydany przez Urząd Miasta i Gminy w Skawinie poprzez Centrum Wspierania Rodziny i Bibliotekę Pedagogiczną w Skawinie.

Magiczne bajki na dziecięce smutki

Intencją pomysłodawców oraz autorów tegoż zbiorku, wydanego nakładem Urzędu Miasta i Gminy Skawina w ramach Skawińskich Dni Profilaktyki "Bądź bliżej dziecka, uchronisz je od uzależnień", było stworzenie poglądowych, praktycznych pomocy do wykorzystania przez rodziców, dziadków, wychowawców w rozwiązywaniu najczęstszych dziecięcych problemów.  Każda z bajeczek dotyczy innego z nich. Bajki przeznaczone są głównie dla dzieci w wieku wczesnoszkolnym i m.in. dotyczą trudności w czytaniu, czy niepowodzeń szkolnych.

Załączniki:
Pobierz plik (bajki2.pdf)Magiczne bajki na dziecięce smutki[ ]3961 kB

"Bajkowa niania. Bajki pomagajki dla najmłodszych"

to autorski zbiór bajek, który wydany został w ramach Skawińskiego Tygodnia Profilaktyki "Bliżej dziecka, dalej od uzależnień" w 2011 roku. W tomiku zebrano trzynaście bajek, przeznaczonych głównie dla dzieci w wieku przedszkolnym, które czasami boją się wizyty u lekarza, a czasami czegoś strasznego w szafie. Z tymi i wieloma innymi problemami radzą sobie bohaterowie bajek. Zapraszamy do biblioteki i życzymy miłej lektury!

Załączniki:
Pobierz plik (bajki.pdf)Bajki pomagajki dla najmłodszych[ ]2565 kB
.
Copyright 2012

©

Template © QualityJoomlaTemplates