bitcoin kaufen deutschland 2018

Rodzinna Apteczka"O tym, jak kos uratował wróbelka"

Organizatorzy oraz laureatka III miejsca w konkursie "Rodzinna Apteczka" mają ogromną przyjemność zaprezentować Państwu ostatnią z nagrodzonych bajek!

Rodzinna Apteczka"Kuleczka Rybeczka"

Organizatorzy oraz laureatka II miejsca w konkursie "Rodzinna Apteczka" mają ogromną przyjemność zaprezentować Państwu kolejną z nagrodzonych bajek!

Rodzinna Apteczka"Mój braciszek - Szymuś"

Organizatorzy oraz laureatka konkursu "Rodzinna Apteczka" mają ogromną przyjemność zaprezentować Państwu pierwszą z nagrodzonych bajek. Bajki będą ukazywały się cyklicznie na stronach internetowych i fanpage´u organizatorów.

czyta Dzieciom

Nagraliśmy dla Was bajeczkę pt. "Na ratunek latawcowi", którą czyta Lidia Ippoldt. Bajeczka pochodzi z tomiku "Najciekawsze bajki przedszkolaka", pod redakcją Agnieszki Antosiewicz, Marii Zagnińskiej. Zapraszamy do oglądania!

od Naszej Księgarni!

Nasza biblioteka rekomenduje scenariusze Wydawnictwa Nasza Księgarnia do pracy z dziećmi. Można je pobrać za darmo TUTAJ

 

nowe bajki terapeutyczne wydane w formie e-booka

Do 8.02 nowe bajki terapeutyczne można nabyć w promocyjnej cenie! Napisały je i opracowały Sylwia Jeniec i Paulina Parys. Są to pełne ciepła opowieści dla dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym, poruszające ważne i trudne problemy. Do tekstów dołączone są: komentarz psychologiczny, pytania pomocne w rozmowie z dzieckiem, ćwiczenia psychologiczne i logopedyczne i karty pracy. Gorąco rekomendujemy e-booka wszystkim rodzicom, wychowawcom i terapeutom.

teatrzyk kamishibaiPani Niechcemisię

Serdecznie zapraszamy na przedstawienie teatrzyku kamishibai. Oglądniecie opowieść o Kornelce i jej niechcianym gościu. Popatrzcie jak dziewczynka poradziła sobie z Panią Niechcemisię -> Chcę zobaczyć!

boże narodzeniew krainie Pollandi

Najbliższy czas będzie wyjątkowy… W krainie Pollandi zbliżają się Święta Bożego Narodzenia! Kontynuując opowieść o krainie Pollandi prezentujemy jej kolejną część, do pobrania w pdf. Bajeczkę przygotowaliśmy również w aplikacji storyjumper, dostępna pod adresem -> https://tiny.pl/763p7Życzymy miłej lektury!

Załączniki:
Pobierz plik (Boże Narodzenie w Pollandi.pdf)Boże Narodzenie w Pollandi[ ]1894 kB

Ciocia Kwarantannaw AdobeSpark

Nagraliśmy dla Was wersję czytaną bajeczki "O Maksie i jego Cioci Kwarantannie z krainy Pollandi" w aplikacji AdobeSpark. Zachęcamy do wysłuchania.

.
Copyright 2012

©

Template © QualityJoomlaTemplates