bitcoin kaufen deutschland 2018

 w krainie Pollandi

Najbliższy tydzień będzie wyjątkowy… W krainie Pollandi zbliżają się Święta Wielkanocne! Kontynuując opowieść o krainie Pollandi prezentujemy kolejną część (już 6stą!). Zapraszamy do lektury!

co to takiego? 

To kolejny temat scenariusza zajęć z elementami bajkoterapii, który również może być wykorzystany w pracy online. Przygotowany w oparciu o bajkę „O Wielkiej Orkiestrze Antykoronowirusowej Pomocy”.

 

Załączniki:
Pobierz plik (scenariuszorkiestra.pdf)Scenariusz - Empatia[ ]97 kB

dla naszego bezpieczeństwa 

tak zatytułowany jest kolejny autorski scenariusz zajęć z elementami bajkoterapii, inspirujący nauczyciela do pracy on-line z uczniem, który przygotowaliśmy w oparciu o bajkę „O Maksie i jego cioci Kwarantannie z krainy Pollandi”.

 

Załączniki:
Pobierz plik (scenariusz2.pdf)Scenariusz - Ciocia Kwarantanna[ ]487 kB

jak zrobić w domu

Przygotowaliśmy dla Was bajkę pt. „O Maksie i jego cioci Kwarantannie z krainy Pollandi” do wykorzystania w postaci Teatrzyku Kamishibai. W załączeniu znajdują się gotowe plansze do wydrukowania w dowolnej wielkości (zalecamy naklejenie na sztywniejszy papier) oraz ponumerowany tekst podzielony tak, aby wystarczyło go wyciąć i przykleić na odpowiedniej.

W oparciu o zaprezentowaną już bajkę „O krainie Pollandi, która nie dała się koronostworkowirusowi!" opracowaliśmy autorski scenariusz zajęć z elementami bajkoterapii, inspirujący nauczyciela do pracy on-line z uczniem. Zachęcamy do skorzystania.

Antykoronowirusowej Pomocy z krainy Pollandi

Tym razem w krainie Pollandi zagrała cała orkiestra wspaniałych instrumentów! Chcecie się dowiedzieć jakich? Zapraszamy do lektury!

z krainy Pollandi

Poznajcie Maksa, który jest bohaterem czwartej części naszej miniserii Pollandia. Tym razem bohater książeczki poznaje ciocię o imieniu Kwarantanna. Zachęcamy do pobierania bajeczki.

Załączniki:
Pobierz plik (CiociaKwarantanna.pdf)Ciocia Kwarantanna[ ]2372 kB

obronił dom przed koronostworkami

Oddajemy w Wasze ręce trzecią część naszej autorskiej serii "Pollandia".

Załączniki:
Pobierz plik (Marcel.pdf)Marcelek[ ]2320 kB

pokochała książki...

Prezentujemy kolejną część naszego małego cyklu Pollandia...

Załączniki:
Pobierz plik (Kornelka.pdf)Kornelka[ ]1582 kB
.
Copyright 2012

©

Template © QualityJoomlaTemplates