bitcoin kaufen deutschland 2018

teatrzyk kamishibaiPani Niechcemisię

Serdecznie zapraszamy na przedstawienie teatrzyku kamishibai. Oglądniecie opowieść o Kornelce i jej niechcianym gościu. Popatrzcie jak dziewczynka poradziła sobie z Panią Niechcemisię -> Chcę zobaczyć!

boże narodzeniew krainie Pollandi

Najbliższy czas będzie wyjątkowy… W krainie Pollandi zbliżają się Święta Bożego Narodzenia! Kontynuując opowieść o krainie Pollandi prezentujemy jej kolejną część, do pobrania w pdf. Bajeczkę przygotowaliśmy również w aplikacji storyjumper, dostępna pod adresem -> https://tiny.pl/763p7Życzymy miłej lektury!

Załączniki:
Pobierz plik (Boże Narodzenie w Pollandi.pdf)Boże Narodzenie w Pollandi[ ]1894 kB

Ciocia Kwarantannaw AdobeSpark

Nagraliśmy dla Was wersję czytaną bajeczki "O Maksie i jego Cioci Kwarantannie z krainy Pollandi" w aplikacji AdobeSpark. Zachęcamy do wysłuchania.

i jego sąsiedzie czyżyku

Prezentujemy trzecią już bajeczkę logopedyczną w naszej wspólnej serii, autorstwa pedagoga Pani Marty Jurek, która powstała dzięki współpracy ze Specjalistyczną Poradnią Psychologiczno-Pedagogiczną w Skawinie. Do pobrania również scenariusz. Zachęcamy do korzystania!

Załączniki:
Pobierz plik (czysciochczarek.pdf)O czyściochu Czarku i jego sąsiedzie czyżyku[ ]2274 kB
Pobierz plik (scenariuszczysciochczarek.pdf)Scenariusz[ ]297 kB

po tygodniowym smakowaniu...

Na zakończenie Tygodnia Bibliotek, po tych wszystkich obfitych, bibliotecznych posiłkach, proponujemy bajkę relaksacyjną pt. „Odpoczynek z Misiem Maciusiem”, autorstwa Lidii Ippoldt.

Do oglądania i słuchania w formacie mp4 -> dostępna TUTAJ - Bajka relaksacyjna "odpoczynek z Misiem Maciusiem". W załącznikach do pobrania: w formacie pdf oraz do słuchania w formacie mp3.

 

Załączniki:
Pobierz plik (MisMacius.pdf)Miś Maciuś[ ]731 kB
Pobierz plik (Odpoczynek_z_Misiem_Maciusiem.mp3)Miś Maciuś do słuchania[ ]2642 kB

w Bingo!

W załączniku znajduje się opis gry oraz karty do gry w Bingo, oczywiście cały czas w klimacie Tygodnia Bibliotek czyli pod hasłem "Zasmakuj w bibliotece"!

Załączniki:
Pobierz plik (kartydogry.pdf)Karty do gry[ ]235 kB
Pobierz plik (opis.pdf)Opis do gry[ ]1481 kB

i witaminy

to tytuł najnowszej bajki terapeutycznej autorstwa Lidii Ippoldt. Zachęcamy do pobierania wraz z opracowanym przez autorkę scenariuszem.

Załączniki:
Pobierz plik (scenariuszzuzia.pdf)Scenariusz[ ]660 kB
Pobierz plik (zuzia.pdf)Pszczółka Zuzia i witaminy[ ]2500 kB

wybrał się w podróż

Prezentujemy drugą bajeczkę logopedyczną autorstwa pedagoga Pani Marty Jurek, która powstała dzięki współpracy ze Specjalistyczną Poradnią Psychologiczno-Pedagogiczną w Skawinie. Do pobrania również scenariusz. Zachęcamy do korzystania!

Załączniki:
Pobierz plik (rudy romek.pdf)Rudy Romek[ ]1224 kB
Pobierz plik (scenariuszromek.pdf)Scenariusz[ ]269 kB

pokonał suszę

Dzięki współpracy ze Specjalistyczną Poradnią Psychologiczno-Pedagogiczną w Skawinie, prezentujemy bajeczkę logopedyczną autorstwa pedagoga Pani Marty Jurek wraz z opracowanym przez nią scenariuszem. Zachęcamy do korzystania!

Załączniki:
Pobierz plik (SzarySzmer.pdf)Szary Szmer[ ]1406 kB
Pobierz plik (szscenariusz.pdf)Scenariusz[ ]259 kB
.
Copyright 2012

©

Template © QualityJoomlaTemplates