bitcoin kaufen deutschland 2018

Szanowni Państwo,

w trosce o bezpieczeństwo i w związku z potencjalnym zagrożeniem związanym z koronawirusem wywołującym chorobę COVID-19, działając zgodnie z zaleceniami Ministerstwa Edukacji Narodowej, podjęliśmy decyzję o zamknięciu Biblioteki od 12 marca do odwołania. W związku z powyższym wstrzymujemy wypożyczenia oraz zwroty książek. Zawieszamy wszystkie zajęcia, szkolenia i inne wydarzenia zaplanowane na marzec. W dniach zamknięcia Biblioteki nie nalicza się opłat za przetrzymanie wypożyczonych materiałów. O terminie ponownego otwarcia Biblioteki oraz nowych terminach wydarzeń będziemy informować na bieżąco.

Kontakt: 12 276 26 10 w godzinach 8.00-15.00,
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zachęcamy do śledzenia oficjalnych źródeł informacji, w tym na bieżąco aktualizowanej przez Urząd Miasta i Gminy w Skawinie strony Informacje o koronawirusie.

 

.
Copyright 2012

©

Template © QualityJoomlaTemplates