bitcoin kaufen deutschland 2018

Sylwia Janik w "Sokole"

W ramach cyklu Biblioteka Pedagogiczna w Świecie Sztuki zaprosiliśmy na spotkanie z Sylwią Janik, autorką powieści „Pan dr” wydanej w 2018r. przez Wydawnictwo Novae Res.

Czy na pewno wiesz, kogo wpuszczasz do swojego świata?

„Tamara jest nie tylko cenionym psychologiem, ale też oddaną przyjaciółką, która stara się wspierać Elizę, gdy ta przechodzi trudne chwile: jej ukochany po ciężkim wypadku samochodowym trafia na oddział intensywnej opieki medycznej i zapada w śpiączkę. W tych właśnie okolicznościach Tamara poznaje Oliwiera, chirurga, który zaczyna ją coraz bardziej intrygować. I gdy wydaje się, że ta rozwijająca się w błyskawicznym tempie znajomość ma szansę przerodzić się w niemal idealny, szczęśliwy związek, wszystko nagle się komplikuje...

Tamara jest przekonana, że osoby z jej najbliższego otoczenia uknuły jakąś tajemniczą intrygę przeciwko niej. Ktoś ją śledzi, grozi jej niebezpieczeństwo i nie wie, czy może jeszcze komukolwiek zaufać. Czy uda jej się rozwiązać tę zagadkę? Czy ludzie, których uznawała za swoich bliskich, rzeczywiście okażą się jej wrogami? Jaką cenę zapłaci za poznanie prawdy?”

„Pan dr”

Sylwia Janik

Za nami spotkanie autorskie z Sylwią Janik zorganizowane, tradycyjnie już w Pałacyku „Sokół” przez Bibliotekę Pedagogiczną w Skawinie.

17 lutego w iście wiosennej atmosferze odbyło się spotkanie autorskie, którego gościem była Sylwia Janik, autorka powieści "Pan dr", wydanej w 2018 r. przez Wydawnictwo Novae Res. Sylwia Janik pochodzi ze Skawiny, obecnie mieszka z rodziną niedaleko Skawiny, z wykształcenia jest pedagogiem i pracuje w Zespole Szkół Techniczno-Ekonomicznych w Skawinie. Prywatnie jest osobą energiczną, pogodną, pełną życzliwości i radości życia.

W 2015 roku zadebiutowała powieścią „Latte”, „Pan dr” to kolejna książka, a autorka pracuje już, jak zdradziła, nad kolejną powieścią. Sylwia Janik chętnie opowiadała o pracy nad książką, zdradziła, jak wygląda warsztat pisarski i za jakimi problemami zmagała się, aby zadbać o każdy szczegół, zwłaszcza o zastosowaną w powieści terminologię z dziedziny medycyny i psychologii.

„Pan dr” to lektura o miłości i przyjaźni, ale nie brakło w niej wątku kryminalnego, bowiem powieść po bardzo spokojnym początku nabiera tempa i na niecierpliwego czytelnika czeka zaskakujące zakończenie…

Autorka chętnie odpowiadała na pytania widowni i podpisywała swą książkę, miłym i słodkim akcentem spotkania  był też ogromny, przepyszny  tort,  oczywiście motywem dekoracyjnym była okładka  „Pana dr”.

Wszystkim tym, którzy zechcieli z Sylwią Janik oraz organizatorami spotkania spędzić to niedzielne popołudnie, pięknie dziękujemy!

Galeria zdjęć!

.
Copyright 2012

©

Template © QualityJoomlaTemplates