bitcoin kaufen deutschland 2018

Zasmakuj w bibliotece

Biblioteka Pedagogiczna w Skawinie, tradycyjnie już, włącza się w dniach 8-15 maja w obchody XVII Tygodnia Bibliotek, który w tym roku odbywa się pod hasłem „Zasmakuj w bibliotece”. W tym roku obchody odbywają się w niecodziennych okolicznościach, tak więc hasło przewodnie nabiera nowego znaczenia. 

W tym roku celebrować święto bibliotek będziemy on-line, serdecznie więc zachęcamy do skorzystania z naszych facebookowych atrakcji. Przygotowaliśmy propozycje zarówno dla dzieci, jak i dorosłych.

Spragnionych urozmaicenia przedszkolaków zapraszamy do udziału w konkursie plastycznym, który wspaniale wzbogaci wyobraźnię każdego dziecka. Wystarczy, że maluch wysłucha jednej z naszych bajeczek wydanych z Urzędem Miasta i Gminy Skawina, zamieszczonych pod linkiem https://tiny.pl/7g9d4 w formie audiobooka i ją zilustruje. Zdjęcie Ilustracji można przesłać mailem na adres biblioteki (Regulamin konkursu https://tiny.pl/7g2sr). Na laureatów czekają nagrody, a zdjęcia prac konkursowych zaprezentowane zostaną w serwisach społecznościowych i na stronie biblioteki.

Dla starszych miłośników rozrywek przygotowaliśmy gry i zabawy online, czy literackie bingo.

Rodzice i nauczyciele, poszukujący ciekawych form pracy ze swoimi dziećmi znajdą autorską bajkę i podpowiedzi zajęć, adresowanych szczególnie do tych nielubiących owoców i warzyw.

Wyłonimy też zwycięzcę corocznego plebiscytu na „Czytelnika Roku”.

Wszystko to będzie się odbywało zdalnie, bo nadal zachęcamy Państwa do pozostania w domu #zostanwdomu. Wszystkie informacje dostępne są na naszym profilu Facebook i naszej stronie.
 

                                                                       Serdecznie zapraszamy!!!

 

.
Copyright 2012

©

Template © QualityJoomlaTemplates