bitcoin kaufen deutschland 2018

Serdecznie zapraszamy!

Biblioteka Pedagogiczna w Skawinie wraz ze Szkołą Podstawową nr 6 oraz Wydawnictwem Epideixis zapraszają na bezpłatne warsztaty "Koduj i programuj - zabawy edukacyjne dla dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym" z wykorzystaniem pomocy i gier wydawnictwa Epideixis.

W ich trakcie wykorzystane będą klocki PUS (które same w sobie są pewnym kodem), użyta zostanie zupełnie nowa książeczka w całości poświęcona kodowaniu. Uczestnicy skorzystają też z liczmanów, klocków Dienesa, mozaiki, Studni Jakuba, piramid i wybranych gier planszowych.
Organizatorzy pokażą jak do zabaw w kodowanie wykorzystywać materiały powszechnie dostępne w placówkach edukacyjnych. Zaproponują gry i zabawy możliwe do przeprowadzenia w większej grupie dzieci.

Warsztaty kierowane są do nauczycieli przedszkoli oraz klas 0-3. Spotkanie odbędzie się w Szkole Podstawowej nr 6 w Skawinie, ul. Witosa 4, W związku z ogromnym zainteresowaniem warsztatami oferujemy Państwu dwa terminy do wyboru: 12.12.2018 (środa) o godzinie 15.30 oraz 13.12.2018 (czwartek) o godzinie 15.30. Zgłoszenia na warsztaty przyjmuje Biblioteka Pedagogiczna w Skawinie do dn. 10.12.2018 r. pod nr tel. 12 276 26 10, lub e-mailem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Udział w warsztatach jest bezpłatny. Uwaga! Ilość miejsc ograniczona! Decyduje kolejność zgłoszeń!

Na warsztatach będzie możliwość zakupu pomocy dydaktycznych Wydawnictwa Epideixis.

 

.
Copyright 2012

©

Template © QualityJoomlaTemplates